O Nama

Dušan Obradović
Direktor Gradske agencije za saobraćaj

Jedan je od osnivaca Djackog parlamentarizma u Srbiji. Tokom skolovanja bio je angazovan u Ministarstvu prosvete i sporta na projektima sirenja mreze djackog parlamentarizma (2003-2004.).
Radio je u Narodnoj kancelariji predsednika Republike Srbije, u projektnom odelenju (2005-2006.). Bio je angazovan u okviru UNICEF-a u humanitarnom projektu na teritoriji NR Kine I Hong Konga. (2006.). Bio je zaposlen u slovenackoj kompaniji Moje Delo kao direktor projektnog odelenja. (2007-2008.)
Radio je u nevladinom sektoru ucestvovao ili koordinisao preko 20 domacih i stranih projekata u ime nevladinih I studentskih organizacija. (2009 -2012)
Na lokalnim izborima 2012-te I 2016-te je izabran za odbornika u Skupstini grada Kragujevca. Na parlamentarnim izborima 2012-te izabran je za narodnog poslanika u Narodnoj skupstini Republike Srbije gde je proveo period od 31.05.2012. do 17.07.2014. godine.
Odlukom skupstine grada Kragujevca 15.08.2014. godine imenovan je za clana gradskog Veca, gde je bio zaposlen do 28.01.2015. godine.
U periodu od 01.03.2015 do 28.09.2017. radio je u Vulovic transport, na poslovima tehnickog direktora za putnicki saobracaj. Tokom ovog perioda obavljao je i veci broj edukacija, ispitivanja trzista i komercijalne poslove u inostranstvu.
Odlukom skupstine grada Kragujevca 20.12.2017. godine imenovan je za direktora Gradske agencije za saobracaj - Kragujevac , gde je preuzeo duznost 04.01.2018. godine.

Obrazovanje:
  • Univerzitet u Beogradu, Fakultet politickih nauka, Politikoloski smer
  • Prva kragujevacka gimnazija – matematicki smer
  • Osnovna skola “Radoje Domanovic”
Todorović Gordana
Diplomirani inženjer informatike
Predsednik skupštine društva

Rodjena: 17.02.1971.
Pomoćnik direktora u JKP “Parking Servis Kragujevac”
Stručna usavršavanja iz oblasti liderstva, korporativnog upravljanja, finansijskog upravljanja i kontrole i politike
Govori engleski jezik

Milka Nestorović
Diplomirani pravnik
Članica skupštine društva

Rodjena: 22.12.1957.god.
Diplomirala na Pravnom fakultetu u Kragujevcu.

Od 1985.god. do 1991.god.
ZCZ
Elektronska obrada podataka

Od 1991.god. - 2000.god.
Zastava Automobili
Stručni saradnik za kadrovske poslove, izradu statuta, PKU, ugovora

2001.god.
DP Proizvodnja gotovih jela

Od 2002.god. do 2006.god.
Rukovodilac marketinga TV IN

od 2012.god i dalje
SIGIT D.O.O.

Branislav Simić
dipl. ing.
Član skupštine društva

Rođen sam 30.08.1961. god. u Negotinu, Srbija. Oženjen sam i otac dvoje dece.
Osnovnu školu i Gimnaziju sam završio u Jagodini. Završio sam Saobraćajni fakultet, odsek za PTT saobraćaj, u Beogradu.
01.04.1992. godine sam zasnovao radni odnos u JP PTT Saobracaja „SRBIJA“, RJ „Kragujevac“. U toku svog radnog angažovanja obavljao sam poslove referenta za poštanski saobraćaj, upravnika pošte 34000 Kragujevac 1, rukovodioca Službe za poštanski saobraćaj i direktora RJ PTT „Kragujevac“ u periodu 05.10.2001. – 15.05.2004.
U toku 2001. godine nekoliko meseci sam obavljao poslove delegirane od strane Generalnog direktora JP PTT Saobracaja „SRBIJA“ vezane za održavanje veze poslovodstva i sindikata.
Od 01.03.2008. do 30.09.2015. direktor RJ PS „Kragujevac“.
Trenutno sam angažovan na poslovima Vodećeg saradnika u Službi za poštansku mrežu.
Koristim se francuskim i engleskim jezikom.
Organizaciona šema